12 stycznia

Pierwszy wpis.

 

Cześć!

Mam na imię Magdalena, mam 23 lata i studiuję pedagogikę (specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza). Mieszkam w Gdyni. Pracuję z trudną młodzieżą. Bardzo lubię podróże, gotowanie, interesuję się kulturą i wszystkim, co mnie otacza. Mam dosyć specyficzne poczucie humoru, ale myślę, że bardziej na plus, niż na minus :D

Postanowiłam założyć tego bloga, bo od zawsze bardzo lubiłam pisać, całkiem nieźle mi to wychodziło. Miewałam kilka blogów jak byłam młodsza, zresztą chyba każdy próbował swoich sił w blogowaniu – czasem po prostu się zapominało albo zapał gasł.

Długo zastanawiałam się nad tematyką, wybrałam lifestyle. Chciałabym się dzielić swoimi spostrzeżeniami, poznać nowych ludzi, w miarę możliwości pomagać swoimi wpisami. Kiedy ja czegoś nie wiem, a chcę się dowiedzieć, to od razu wklepuję to w Internet i np. kiedyś oglądałam w pracy film instruktażowy do zmienienia taśmy w kasie fiskalnej. Ta kasa była dziwna i raczej z tych skomplikowanych, ale udało mi się.

Myślę, że moje posty będą w stanie pomóc kobietom, a także studentom czy osobom, które zastanawiają się nad swoją karierą pedagogiczną. Będę opisywała także moje doświadczenia z praktyk studenckich w różnych przedszkolach i żłobkach. Generalnie założeniem mojego bloga jest ułatwienie Wam, drodzy Czytelnicy, życia.

Szata graficzna jeszcze nie jest taka jakbym chciała, ale będę kombinować. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić. 

1 komentarz:

Cześć! Bardzo Ci dziękuję za czytanie mojego bloga i wszystkie komentarze. Zawsze staram się odwdzięczyć. Miłego dnia!