Pierwszy wpis.

 

Cześć!

Mam na imię Magdalena, mam 23 lata i studiuję pedagogikę (specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza). Mieszkam w Gdyni. Pracuję z trudną młodzieżą. Bardzo lubię podróże, gotowanie, interesuję się kulturą i wszystkim, co mnie otacza. Mam dosyć specyficzne poczucie humoru, ale myślę, że bardziej na plus, niż na minus :D

Postanowiłam założyć tego bloga, bo od zawsze bardzo lubiłam pisać, całkiem nieźle mi to wychodziło. Miewałam kilka blogów jak byłam młodsza, zresztą chyba każdy próbował swoich sił w blogowaniu – czasem po prostu się zapominało albo zapał gasł.

Długo zastanawiałam się nad tematyką, wybrałam lifestyle. Chciałabym się dzielić swoimi spostrzeżeniami, poznać nowych ludzi, w miarę możliwości pomagać swoimi wpisami. Kiedy ja czegoś nie wiem, a chcę się dowiedzieć, to od razu wklepuję to w Internet i np. kiedyś oglądałam w pracy film instruktażowy do zmienienia taśmy w kasie fiskalnej. Ta kasa była dziwna i raczej z tych skomplikowanych, ale udało mi się.

Myślę, że moje posty będą w stanie pomóc kobietom, a także studentom czy osobom, które zastanawiają się nad swoją karierą pedagogiczną. Będę opisywała także moje doświadczenia z praktyk studenckich w różnych przedszkolach i żłobkach. Generalnie założeniem mojego bloga jest ułatwienie Wam, drodzy Czytelnicy, życia.

Szata graficzna jeszcze nie jest taka jakbym chciała, ale będę kombinować. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić. 

Komentarze

instagram